Chat sexy shqiptare

Mendimet, ndjenjat, nevojat dhe eksperienca e vizitoreve jane ato qe nxisin punen e tone.

Rregullat: - Obiektivi i ketij chat eshte argetimi, njoha si dhe bashkimi i shqiptareve anembane. Asnje vizitor nuk mund te reklamoje dhe propagandoje ne menyre te pa autorizuar. Moderatoret monitorojne mbarevajtjen e chat dhe raportojne tek Adminet. Anetaret VIP shtohen nga moderatore ose Admin pasi verifikohet qe kane te dhenat te sakta ne profil, jane aktiv, nuk kane probleme me stafin dhe user te tjere. Adminet kontrollojne mbarevajtjen, cilesine, respektimin e rregullave, krijojne partneritete me te tjere, propozojne moderatore, mund te bllokojne vizitor, raportojne tek administratori kryesore. Administratori kryesor eshte themeluesi i chat dhe koordinon punen me Adminet.

Dhe m tha mua kunat ndoshta ti nuk mrzitesh nse t l vetm pr disa or n shtpi. I tash por a bon me lshu televizorin dhe kishte aty nj DVD dhe kisht nj numer t madh t filmave tha nuk ka problem dhe shkoj n banjo t vazhdoj prgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat q kishte n DVD pash nj film q m ra shum n sy, shkruante dicka n Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa n DVD dhe kur u hap filmi kuptova q ishte seks. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.

Wir verwenden Cookies, um Inhalte zu personalisieren, Werbeanzeigen maßzuschneidern und zu messen sowie die Sicherheit unserer Nutzer zu erhöhen.

Kishte pasur poashtu shpesh her raste kur edhe ndrroja se po boja seks me t. Dhe kaluam nj koh shum t mir s bashku por ai nuk isht aty ishte n nj udhtim dikund. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume.

Dhe derisa po qndronim n shtpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi t martess dhe poashtu disa foto tjera. Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pr t dytn her pr visit ksaj radhe ishte ndryshe kur shkova n shtpin e tyre mora vesh q kunata nuk isht aty por kishte shkuar pr visit tek familja e saj dhe do t kthehej n mbrmje dhe Ai kunati m tha pasi shtpia ime ishte larg shum t rrija aty dhe ta prisja. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje.

Search for Chat sexy shqiptare:

Chat sexy shqiptare-36Chat sexy shqiptare-31

Ne jemi te vetedijshem per pergjegjesine qe kemi ndaj vizitoreve tane, ata na japin mirebesimin e tyre, dhe ne nuk duhet te lejojme qe ky besim te shkelet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Chat sexy shqiptare”

  1. If you aren't getting the quantity of responses you'd hoped for after posting an online dating service profile, read these crucial dating rules for how to increase your odds quickly and dramatically.